Назад

Кількість вітаміну в солодкому перці

Кількість вітаміну С в солодкому перці перевищує навіть кількість змісту цього вітаміну в цитрусових. Найбільше зміст цього вітаміну зосереджено біля плодоніжки, як раз в тій частині перцю, яку ми зрізаємо. Також перець багатий наступними вітамінами і кислотами:

  • аскорбінова кислота зміцнює стінки кровоносних судин в поєднанні з вітаміном Р
  • вітамін А, вживання якого позитивно впливає на поліпшення зору, прискорює ріст волосся і покращує стан шкіри

Вітаміни В1, В2 і В6 здатні вилікувати від таких хвороб як дерматит, діабет, безсоння і депресія. Ще для поліпшення стану шкіри солодкий перець додають в домашні саморобні маски для обличчя.

Консервований перець зберігає свої корисні властивості до 90%. Як і більшість консервацій, перець в банку може зберігатися кілька років, при цьому не втрачаючи корисних речовин, які в ньому містяться. Завдяки безлічі рецептів приготування і консервації солодкого перцю у вас завжди буде велика різноманітність страв, які ви зможете поставити на святковий стіл. Перець може входити до складу салату, або ж просто служити гарною закускою.

Маринований солодкий перець на відмінно сприяє поліпшенню травної функції, а також покращує апетит, зміцнює кровоносні судини і сприяє підвищенню потенції у чоловіків.

Однак до вживання перцю є і окремі протипоказання:

В окремих випадках маринований перець може загострювати хронічні захворювання.

При захворюваннях серця рекомендується вживання перцю в невеликих кількостях і не зловживати цим продуктом.